Posted 11/8/2016 07:55 (#5624823 - in reply to #5624799) Subject: RE: costs since I was a kid
I remember going to the local taste treat with my parents and siblings and getting a ice cream cone for 5 cents each. Dad got a double for 10 cents. The college kids there asked me and my brother if we were sure we could eat all of that.